Nadmorska 30, 76-034 Sarbinowo
Pensjonat Natalia
Sarbinowo
Pensjonat Natalia
Sarbinowo

WITAMY W SARBINOWIE

NOCLEGI SARBINOWO
Mimo iż Sarbinowo nie jest dużą miejscowością, ma o zaoferowania dużo atrakcji dla turystów, a
okolice miasteczka posiadają wiele ciekawych i wartych odwiedzenia miejsc.
W tym miasteczku znajdziemy mnóstwo drobnych atrakcji dla dzieci, restauracji, smażalni ryb i
barów. W całej miejscowości panuje typowo nadmorska atmosfera, pełna pozytywnej, wakacyjnej
energii

promenada_sarbinowo
promenada_sarbinowo1
Jedną z najciekawszych atrakcji turystycznych jest przejście przez promenadę widokowo- spacerową, biegnącą tuż nad plażą. Jest ona nowoczesna i zadbana, lecz niestety niezbyt szeroka. Charakteryzuje się specyficznym bliskim usytuowaniem plaży w stosunku do centrum i jest zaopatrzona w zjazd dla osób niepełnosprawnych. Promenada została obudowana dużą ilością różnego rodzaju lokali i knajpek, tym stając się letnim centrum miasteczka. Rybka jedzona w lokalu z widokiem na plażę i Bałtyk stanowi atrakcję dostępną w niewielu nadmorskich miejscowościach. A przejście po promenadzie przy zachodzie słońca daje niezliczona ilość wspaniałych wrażeń.
Piaszczysta plaża w Sarbinowie – szerokie, zadbane i czyste plaże to idealny odpoczynek podczas urlopu.
sarbinowo_kosciol

Neogotycki kościół Wniebowzięcia Najświętszej Maryi
Panny
, usytuowany bardzo blisko plaży i wyglądający dość tradycyjnie. (rok budowy 1856).

W Sarbinowie jest również drewniana Chata Rybaka to atrakcja głównie dla osób zainteresowanych zabytkami i dawną architekturą. Powstała w 1804 roku. Jest doskonałym przykładem konstrukcji szachulcowej. Budowa taka cechuje się zarzucaniem na plecionkę z trzciny lub witek gliny wymieszanej z sieczką i trocinami bądź wiórami. Konstrukcja tego typu tworzy wizerunek białej chałupy poprzecinanej drewnem dębowym, dach budynku pokryty jest trzciną. To bardzo ciekawy zabytek Sarbinowa, który może przybliżyć warunki w jakich kiedyś żyli rybacy na tym terenie.
funworld
Największy w Polsce dmuchany park rozrywki – w naszym nadmorskim kurorcie również można znaleźć coś dla najmłodszych turystów naszej wycieczki. Są tutaj atrakcje dla całej rodziny, zaczynając od gigantycznych zjeżdżalni, basenu z kulkami, labiryntów, trampolin czy animacji kończąc na strefie odpoczynku dla rodziców.
Stadnina Husaria to kolejna placówka agroturystyczna w Sarbinowie, która oferuje ogromną ilość zabawy dla całej rodziny. To w pełni profesjonalne miejsce, które daje możliwość lekcji jazdy wierzchem, wycieczki po okolicznych plażach, łąkach i lasach oraz przejażdżki bryczkami.
Miłośnicy wycieczek rowerowych także będą zadowoleni – przez Sarbinowo przebiega Velo Baltica, trasa wzdłuż pasa nadmorskiego, ale nie tylko wzdłuż morza można sie wybrać na wycieczkę, ciekawą wycieczką może się okazać wizyta w Dobrzycy i zwiedzenie ogrodów tematycznych w Hortulusie

Dookoła Sarbinowa jest równie niezliczona ilość atrakcji turystycznych.

Latarnia Morska w Gąskach, w miejscowości oddalonej od Sarbinowa o około 5 km.
Ogrody Hortulus to kompleks ogrodów które sątworzone od ponad 25 lat. Kompleks składa sie z dwóch zespołów ogrodowych z których jeden jest ogrodami tematycznymi a drugi jest ogrodami Spectabilis.

A to nie wszystko:

Z Sarbinowa można podjechać do Mielna, które także oferuje wiele atrakcji takich jak park linowy, wesołe miasteczko, promenadę i wiele innych atrakcji.

Bardzo blisko jest także do Kołobrzegu, w którym można zwiedzić molo, muzeum oręża polskiego  i wiele innych atrakcji.
Koszalin to kolejne miasto blisko położone Sarbinowa które także dostarczy niezapomnianych wrażeń.

PENSJONAT NATALIA

SARBINOWO

© 2020 Pensjonat Natalia. Wszelkie prawa zastrzeżone.